Menu:

HOCHKAR – ZIMA 2021

Hochkar  - nejbližší Alpy z ČR a SR, lyžařské středisko se sněhovou jistotou od prosince do dubna.  Nabízíme vám na Hochkaru více jak 50 osvědčených kapacit za přijatelnou cenu. Dojezd z ČR pouhých 250 - 400 km. Ideální středisko pro pobyty na 3 - 5 nocí, pobyty děláme již od 2 nocí 

Aktuální stav pro lyžování v Rakousku:

V tuto chvíli se očekává otevření ubytovacích zařízení a restaurací v Rakousku od 25. 1. 2021. Lanovky v lyžařských střediscích se znovu rozjely již 24. 12. 2020, kvůli přijatým opatřením však až do 24. 1. 2021 prakticky pouze pro místní obyvatele.

Podmínky vstupu: Min. do 10. 1. 2021 povinná 10denní karanténa, po 5 dnech možné podstoupit test na COVID-19 (pravděpodobně bude v následujících dnech prodlouženo). V lyžařských areálech je povinnost nošení respirátoru, samozřejmě ne pri samotném lyžování.

Přijímáme objednávky na zimní sezónu 2021.  

Pokud by se pobyt nedal z důvodu vyšší moci uskutečnit, vracíme celou částku, nedomluvíme-li se na jiném termínu. Zálohy vybíráme na termíny v únoru a březnu. 

Pobyty si můžete nezávazně rezervovat již nyní a zajistit si tak termín, který vám vyhovuje. 

Na co upozorňujeme: první týden v únoru jsou vídeňské jarní prázdniny tzn.  tento termín bude nejžádanějším v sezóně a pokud o něho máte zájem, objednávejte co nejdříve. Také čekáme, že bude velký zájem o velikonoční termín, který je v příznivém termínu 2.4. - 5.4., i ten doporučujume rezervovat dříve.  

U nás máte vždy osobní jednání, žádní anonymní rezervační roboti a neplatné volné místa a ceny, všechny kapacity i ubytovatele osobně známe a zajistíme Vám pobyt na přání podel konkrétního požadavku.

Stačí vyplnit nezávazný formulář a do 24 hodin obdržíte naši nabídku.  Pracujeme včetně víkendů a svátků.  

Naše tipy: 

Hotel na svahu Joschi Sporthaus - zpracujeme Vám nabídku podle zadaného termínu - **** hotel přímo na svahu, velmi žádaný i když ve vyšší cenové hladině, doporučujeme náročnějším klientům a rodinám s malými dětmi 

Pension Moosbauer - pokoje se snídaní a s kuch.koutem, ideální poloha hned u výjezdu na Hochkar, nejvíce pochval za letošní i minulou sezónu, opakovaně se vracející klienti. 

Pension Poidlbauer - rekonstruovaný,  vhodný i pro více spřátelených rodin - k dispozici 4 apartmány, v ceně snídaně z domácích surovin,  klidné místo, do aquaparku 5 minut autem.  

Pension Wildalpen -  vhodný  pro více spřátelených rodin nebo i větší skupiny,  k dispozici až 46 lůžek,  2 společné kuchyně a společenské místnosti, dojezd na Hochkar 30 minut.   

Čím je Hochkar příjemný v zimě:

100% garanci sněhu od od začátku do konce sezóny, na Hochkaru se lyžuje i když jinde sníh není

☺ platí zde pro děti narozené v r. 2010 a později tzv.  Schneemankarte, děti  platí za skipas jen 4 €, pokud si doprovázející dospělí koupí celodenní skipas  

☺ možnost pobytu již od 2 nocí, ideálně je Hochkar pro 3-5 denní pobyty

 skipas platný pro oba areály Hochkar i Lackenhof    

 k dispozici máte stálou delegátku CK DONAMO na Hochkaru pro řešení neočekávaných situací, máme lyžařskou výuku pro děti v češtině a slovenštině!

 možnost fakturace pobytu v případě příspěvku od zaměstavatele, pro kolektivy a větší skupiny jsou smluvní ceny, vždy platba v Kč

Na zakázku Vám zpracujeme  vhodné ubytování pro Vaši rodinu, partu přátel či firemní kolektiv. Pokud by jste chtěli zajistit i dopravu, máme zapůjčení mikrobusů pro 9 osob  a nebo i menší autobusy od 26 osob.

Hochkar nabízí pohodové lyžování na 19 kilometrech upravených sjezdovek, čekají Vás moderní lanovky, volné sjezdovky, příjemní domácí a skvělá kuchyně.  Na Hochkar od nás je to jen 250 - 400 km podle vašeho bydliště v ČR nebo SR.  Skibusy zdarma,  možnosti polyžařského vyžití. A jistota sněhu! Leros se lyžovalo již 18.10.

Občané Slovenska mohou platit u nás v eurech na náš účet v Rakousku  

Hochkar má  řadu výhod a výborné terény, ale máte-li zájem i o jiné střediska nabízíme pobyty v celém Rakousku,   především ve Štýrsku (Semmering- Stuhleck, Tauplitz, Schladming, Kreischberg), Dolním Rakousku (Mariazell, Mitterbach, Annaberg), v Korutanech (Nassfeld, Bad Kleinkircheim, Grossglockner) a v Tyrolsku (Sölden, Kössen, Lofer, Nauders, Fiss) a Salzbursku (Lungau, Zell am See, Hochkönig, Bad Hofgastein). 


Přehled všech alpských lyžařských středisek v Rakousku včetně cen skipasů a mapek skiareálů najdete zde:

http://www.tiscover.com/at/reiseziele/oesterreich/skigebiete

Ubytování Vám zajistíme ve všech střediscích Rakouska, stačí si vybrat.  Rádi vám poradíme při výběru. 

 

Po lyžování  navštivte aquapark - solné lázně  v Göstlingu, http://www.ybbstaler-solebad.at/

 CK DONAMO, založena 1990, specialista na aktivní dovolenou, pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNION Slovensko, viz .  http://www.union.sk/cestovne-kancelarie-poistenie-proti-upadku.

Specializume se na lyžování v Rakousku zvláště na Hochkaru, cyklozájezdy po Evropě, pobyty s jógou, nordic walking a raftování na Salze s odborným vedením. Pořádáme cestovatelské besedy. Pro firmy a kolektivy připravíme teambuildingové akce  na lyžích, kolech, koloběžkách, raftech, s jógou či tancem. 31 let zkušeností profesionálního týmu.   

Kontakt:   donamo@donamo.cz    tel.  606445791     /8 - 20hod/  

Další zájezdy na  http://www.donamo.cz/

 

Po