Menu:

Rafty na Salze 2018

         Rafting na Salze - zážitek pro všechny generace   

NESKUTEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁŽITKU ZA 3 DNY: RAFTY, SOUTĚSKY, SKYTOUR, ADRENALIN I POHODOVÁ TURISTIKA V ALPÁCH

Vyzkoušejte celodenní raftování na Salze, která se svým okolím patří k nejobdivovanějším přírodním úkazům Dolního Rakousku. Výhodou dovolené v oblasti Hochkaru je přijatelná vzdálenost z ČR.

Rafty můžeme doporučit opravdu všem, strach není na místě, pod odborným vedením našich česky a slovensky hovořících instruktorů a s dokonalým vybavením jezdí děti už od 7 let, senioři i okolo 70  let to také lehce zvládnou.  Po úvodních obavách z nepoznaného jsou všichni účastníci nadšeni z nových zážitků.  Na každém raftu jede odborný instruktor s rakouskou licencí.  

Termíny na 2 noci s vlastní dopravou  

25.5. – 27.5. 2018
13.7. – 15.7. 2018

Pro min. 6 osob můžeme nabídnout libovolný termín. Od 6 osob sleva 200 Kč/os.

Program na 3 dny:

Pátek: odjezd z ČR brzo ráno (podle místa odjezdu ve 3 až 5 hodin), okolo 11 hodin výšlap na jedinečný přírodní úkaz Wasserlochklamm – palfauská vodní rokle, www.wasserloch.at. Po odpolední turistice odjezd na ubytování do Lassingu. Pro zájemce večer návštěva solných lázní v Gostlingu, www.ybbstaler-solebad.at.

Sobota: na programu bude hlavní bod zájezdu - celodenní raft na Salze. Veškerý servis k raftování včetně výstroje, licencované instruktorky (v češtině) nebo instruktora (ve slovenštině) a převozů je v ceně. Večer je volný program, je možné grilování, návštěva některé z restaurací nebo solných lázní.

Neděle: Dopoledne výjezd na Hochkar, lanovkou na vrchol, krátká vycházka po hřebenu, nová atrakce Hochkar 360 Skytour, www.hochkar.com. Odpoledne dle časových možností „Cestou dřeva“ (Mendlingtal), turistická trasa roklí, www.erlebniswelt-mendligtal.at Další možností je vyjet na Hochreit, kde stojí za návštěvu 300 let starý statek Ablass s krásnou hospůdkou a místními specialitami a tematická vycházka do unikátního vrchovištního rašeliniště Leckermoor, jednoho z posledních v Evropě.

Doprava: vlastní;  mikrobus zajistíme na přání pro skupiny od 14 do 20 osob kdykoliv ve volném termínu

Ubytování: pension se snídaní Moosbauer nebo komfortní apartmány Kupfer v Lassingu  popř. jiné obdobné ubytování v Lassingu nebo Göstlingu. Je možný i Gasthof Zum Hammer s polopenzí, příplatek je pak 1000 Kč/os.

Vybavení: běžná turistická obuv a oděv, batůžek na cesty, pláštěnka, plavky, nordic walking hole

Cena:  4500 Kč/os. při vlastní dopravě

Děti mají slevu na rafty a podle toho, jak jsou ubytované, cenu v konkrétním případě rádi sdělíme.

Cena zahrnuje: ubytování v apartmánu (bez stravy) nebo pensionu se snídaní, delegáta v místě, mapy, celodenní  raftování včetně zapůjčení výstroje a odborného vedení v češtině, pojištění CK

Cena nezahrnuje: pojištení za 72 Kč nebo 165 Kč od pojišťovny UNION na léčebné výlohy a storno

Fakultativně (na místě) : Mendligtal (cesta dřeva)  8 €, Ybbstaler Solebad (lázně) 2 hod. 9.5 €, Hochkar lanovka tam i zpět 18 € (včetně nové atrakce SKYTOUR)