Menu:

Pensiony


PENSION ENSMANN - Göstling

Pension na klidném místě v centru Göstlingu v blízkosti solných lázní.

Pokoje:

- třílůlžkový pokoj se sprchou a Wc

- dvoulůžkový pokoj se sprchou a Wc, balkón

- dvoulůžkový pokoj se sprchou, Wc na chodbě

Bohatá snídaně, pobytová místnost s TV.

Detail, ceny & rezervace

PENSION BERNLEHEN - Göstling

Ekologická farma v blízkosti centra, která se nachází na slunném svahu daleko od hluku ulice. Můžete očekávat krásně zařízený statek a útulné pokoje se satelitní TV, prostorné sociální zařízení (sprchový kout samostatné WC) a pestré snídaně. Vybavení: sauna, stolní tenis.

Detail, ceny & rezervace

 

 

PENSION SEPPENBAUER - Göstling

Přátelská farma, která se nachází asi 2 km od města na slunném a klidném místě. Penzion je vybaven společenskou místností s TV se satelitním příjmem. Bohaté snídaně.

Ubytování: 2 x třílůžkový pokoj.

V jednom pokoji je zařízení pro vaření, balkon.

Pokoje jsou se sprchou a Wc.

Detail, ceny & rezervace

HORSKÝ STATEK KÖHR - Göstling

hotel

Horský statek ležící mimo hlavní komunikaci s překrásným výhledem na Göstlinger Alpen. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a balkonem (přistýlka, vlastní dětský pokoj). Útulná místnost s TV, dětský koutek, možnost kontaktu se zvířaty, pěší túry od statku, stolní tenis, trat‘ pro běžkování, cesty pro horská kola. Sleva pro děti na přistýlce při ubytování obou rodičů.

Detail, ceny & rezervace

 

 

PENSION REITERITS -Göstling

Nový dům na jižním okraji města (900 m centrum). Snadno přístupný, na jihu Göstlingu.
Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV.

Detail, ceny & rezervace

 

 

 

 

PENSION KLEINSCHÖNTAL - Göstling - Hochreit

kleinschontal

Pension leží v oblasti Göstlingu na plošině Hochreit ve výšce 800m. Pokoje jsou příjemně zařízené se sprchou a WC, částečně s balkonem. Snídaně z vlastních zemědělských produktů, možnost využití kuchyně. Pro návštěvníky je dále k dispozici stolní tenis, koutek pro děti, můžete využít turistické stezky pro pěší i cyklisty, jízdu na koni.

Detail, ceny & rezervace

 

ABLASS - Göstling - Hochreit

Rodinná farma, která se nachází v krásné přírodě na náhorní plošině Göstlinských Alp v nadmořské výšce 832 m. Farma je v blízkosti běžkařské traťi, můžete zde ochutnat množství místních kulinářských dobrot - 300 let stará restaurace. Půjčovna lyží a dětské zimní hřiště.

Detail, ceny & rezervace

PENSION MOOSBAUER - Lassing

Pension leží v centru místní části Lassing. Všechny pokoje jsou se sprchou, WC a s TV. Rozšířená snídaně z domácích produktů. Některé pokoje s balkonem, pension je přátelsky nakloněn k rodinám s dětmi, slevy pro děti.

Detail, ceny & rezervace

 

 

PENSION SINSAMREITH - Lassing

Velmi klidná, slunečná poloha na okraji lesa s překrásným výhledem na Gesäuse-Berge. K dispozici balkon, terasa, dětský koutek, možnost kontaktu se zvířaty, rozšířená snídaně s vlastními domácími produkty. Odpočinková místnost, pokoj s TV, všechny pokoje se sprchou a WC. Sleva pro děti do 12 let.

Detail, ceny & rezervace

 


PENSION GASTHOF ESCHAU - Palfau

V zimě je ideálním výchozím bodem pro lyžařské výlety na Hochkar (10 km k pokladně u vjezdu na Hochkar). Ubytování v pohodlných rekonstruovaných pokojích, se sprchou / WC a TV,  k dispozici je sauna. Stylová restaurace, rodinná atmosféra.

LAST MINUTE NA POBYTY OD 26.12., možné  i pro více rodin.

Detail, ceny & rezervace

 

 

PENSION LACKEN - Göstling

Ekologická farma na klidném místě. K dispozici wellness centrum.

Všechny pokoje (1xdvoulůžkový, 1xtřílůžkový a 1xrodinný) jsou zařízeny ve venkovském stylu a vybaveny sprchou / WC, satelitní TV a některé mají balkon. Bohaté snídaně formou bufetu. V rámci polopenze můžete v starobylé zážitkové chatě ochutnat místní speciality.

Detail, ceny & rezervace

 

PENSION WILDALPEN - Wildalpen

Pension se nachází na okraji obce Wildalpen u řeky Salzy. Je vzdálený 30 minut od lyžařského střediska Hochkar.

Ubytování až pro 48 osob ve 2lůžkových až 10lůžkových pokojích. K dispozici jsou 2 kuchyně, 2 společenské místnosti, Wifi a sauna. Parkování před domem.

Detail, ceny & rezervace