Menu:

FAHRNBERGER

Na úpatí Hochkaru v krásném přírodním prostředí leží 700 let starý hotel Fahrnberger, který na Vás dýchne okouzlující atmosférou a poskytne Vám víc než jen obyčejný nocleh. Hotel nabízí komfortně zařízené pokoje v rustikálním stylu s dřevěnými podlahami.

Hotel má více kategorií  pokojů, nejkrásnější jsou tzv. požitkové pokoje, které byly modernizovány a zařízeny prvotřídním stylovým nabytkem. V pokoji se také nachází TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač (DVD si můžete půjčit zdarma), mini bar, čajový bar, WC je odděleno od koupelny.

Od prosince 2008 hotel nabízí wellness s finskou dřevěnou saunou, aroma parní lázeň, infračervenou saunu, relaxační místnost se světelnou terapií a masáže.

Hotel je ideálním výchozím bodem pro spoustu dobrodružství po celý rok.
V zimě skibus hosty odváží k lyžařským vlekům na Hochkaru a zpět za 5 Euro os./den. 

Polopenze se skládá ze snídaně formou bohatého bufetu s bioprodukty od místních zemědělců z Lassingu, domácí džemy a mléčné výrobky, odpolední svačina, večer 4- chodové menu.

CENY 2020/2021: podle sezóny a typu pokoje

ubytování se snídaní:       1 880,- až 2 230,- Kč/os./noc

ubytování s polopenzí:     2 270,- až 2 590,- Kč/os./noc

Slevy pro děti do 15 let na vyžádání sdělíme. 

Konkrétní cena je stanovena podle počtu nocí, termínu a požadovaného typu pokoje, výhodnější jsou ceny mimo víkend (neděle- čvrtek).   

 Hotel nabízíme firemním kolektivům, cena pro skupiny dohodou.