Menu:

Adventní Budapešť 2.12.

ADVENTNÍ BUDAPEŠŤ 2.12.

                                               s místním profesionálním průvodcem

Adventní trhy v Budapešti jsou výjimečné v tom, že zde naleznete zejména klasické lidové a řemeslné výrobky. Výlet je vhodný pro všechny, kteří si chtějí vychutnat kouzlo nádherné předvánoční Budapešti a strávit čas procházkou po městě s naším průvodcem Jirkou Zemanem, který v Budapešti žije. Projdeme postupně Budín – Hradní vrch, upravené prostranství sochy Svobody s výhledem na Budapešť, Matyášův chrám, tržnici – zde je možnost nákupu tradičních maďarských specialit. Můžete se občerstvit teplými nápoji jako je svařák nebo horká medovina a ochutnat budapešťské perníčky, langoše i jiné maďarské speciality. Sváteční odpoledne a podvečer strávíme na vánočním jarmarku u chrámu sv. Štěpána a na náměstí Vörösmart. Bude dostatek času pro individuální volno, nákupy a posezení v kavárně nebo na večeři. Odjezd po 4.00 hodině ráno, příjezd domů do 24 hodiny.

Cena: 1300,- Kč

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autokarem s klimatizací, videem a možností občerstvení v Kč, služby místního průvodce v Budapešti, technického průvodce po dobu dopravy, komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů.

Odjezdy z Uh.Brodu, Vlčnova, Dolního Němčí, Uherského Hradiště, Kunovic, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonína, Břeclavi. Časy budou upřesněny týden před odjezdem.

Přihlášky a informace: Cestovní agentura DONAMO

 

tel.: 606445791, donamo@donamo.cz, www.donamo.cz